• İkitelli Organize San. Böl. Eskoop San. Sit. C-2 Blok No:60 İkitelli İstanbul / Türkiye
  • +90 212 549 47 38

Kılıç Otomat


Kılıç Otomat

Kılıç Otomat

KILIÇ OTOMAT SANAYİ LTD. 1985 yılında Istanbul’da kurulmuştur. 1998 yılında İstanbul’daki İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde ESKOOP sanayi sitesindeki kendi binasına taşınmıştır. 1500 metre karelik alanda yer alan üretim bölümümüz de 17 adet CNC torna makinası ve 2 adet dik işleme makinası mevcuttur. Bu makinelerle her çeşit çelik, paslanmaz çelik, pirinç, aliminyum, metal çubuklar, borular ve lamalardan parçalar üretmekteyiz.


Otomotiv sanayi başlıca pazarlarımızdan biridir. Bunun yanında beyaz eşya, mobilya, doğal gaz, elektrik, elektronik, tren fren sistemi parçları, hidrolik parçalar ve genel sanayi sektörlerinde de hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz ürünleri %90 oranında ihraç etmekteyiz. KILIÇ OTOMAT SANAYİ LTD’nin üretim ilkelerindeki öncelik her zaman kaliteye verilmiştir. Müşteri gerekliliklerine göre daima kalite bölümüne ait araç ve gereçlerimizi güncellemekteyiz. Yüksek kaliteyi idame ettirmek amacıyla, üretim kontrol sürecimiz ham maddelerin değerlendirilmesiyle başlar ve her üretim aşamasında devam ettirilir. Müşteri Hizmetleri politikamız tüm müşteri beklentilerinin en kısa zamanda ve tamamen karşılanmasıdır.


KILIÇ OTOMAT SANAYİ LTD. ve tüm personeli kalitenin bir tesadüf meselesi olmadığı, büyük gayret ve kendini adamakla elde edildiği görüşüyle çalışmalarına devam etmektedir. ISO 9001:2015Kalite Sistem Değerlendirme Belgemiz bulunmaktadır.


Faaliyet alanı: talaşlı imlata ilişkin her türlü parçanın üretimi.

© 2018 © COPYRIGHT KILIÇ OTOMAT - DESIGN BY