• İkitelli Organize San. Böl. Eskoop San. Sit. C-2 Blok No:60 İkitelli İstanbul / Türkiye
  • +90 212 549 47 38

Kılıç Otomat


Kılıç Otomat

Kılıç Otomat

KILIÇ OTOMAT SANAYİ LTD. 1985 yılında Istanbul’da kurulmuştur. 1998 yılında İstanbul’daki İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde ESKOOP sanayi bölgesindeki kendi binasına taşınmıştır. 1100 metre karelik alanda yer alan üretim bölümümüz de 15 adet CNC torna makinası ve 2 adet dik işleme makinası mevcuttur. Bu makinelerle her çeşit çelik, pirinç, aliminyum, metal çubuklar, borular, biyeller ve şabriyeller imal etmekteyiz.


Otomotiv sanayi başlıca pazarımızdır. Bunun yanında beyaz eşya, mobilya, doğal gaz, elektrik, elektronik ve genel sanayi sektörlerinde de hizmet vermekteyiz. Otomativ sektöründeki yerli pazarın yanı sıra yabancı pazarda da ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. KILIÇ OTOMAT SANAYİ LTD’nin üretim ilkelerindeki öncelik her zaman kaliteye verilmiştir. Müşteri gerekliliklerine göre daima kalite bölümüne ait araç ve gereçlerimizi güncellemekteyiz. Yüksek kaliteyi idame ettirmek amacıyla, üretim kontrol sürecimiz ham maddelerin değerlendirilmesiyle başlar ve her üretim aşamasında devam ettirilir. Müşteri Hizmetleri politikamız tüm müşteri beklentilerinin en kısa zamanda ve tamamen karşılanmasıdır.


KILIÇ OTOMAT SANAYİ LTD. ve tüm personeli kalitenin bir tesadüf meselesi olmadığı, büyük gayret ve kendini adamakla elde edildiği görüşüyle çalışmalarına devam etmektedir. ISO 9001:2000 Kalite Sistem Değerlendirme Belgemiz bulunmaktadır.


Faaliyet alanı: otomotiv yan sanayi, talaşlı imlata ilişkin her türlü metal parçasının üretimi.

© 2018 © COPYRIGHT KILIÇ OTOMAT - DESIGN BY